Laboratorium Drogowe Szczecin

Laboratorium Drogowe Szczecin jest firmą, która specjalizuje się w badaniach gruntów, kruszyw, betonów, mieszanek mineralno-asfaltowych i materiałów prefabrykowanych. Firmę tworzą doświadczeni inżynierowie i laboranci. Kompetencje należących do zespołu Laboratorium Drogowego Szczecin specjalistów pozwalają nam również wykonywać szeroką typologię badań z zakresu geologii i hydrogeologii. Swoje usługi świadczymy w sposób kompleksowy, skrupulatny i terminowy.

Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, sprzętowe i transportowe, co w połączeniu z szerokim zakresem specjalistycznych badań i analiz pozwala nam na kompleksową obsługę laboratoryjną inwestycji budowlanych i drogowo-mostowych, niezależnie od ich stopnia trudności i skali.

Jesteśmy Członkiem Rzeczywistym Klubu Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB, zarejestrowanym pod numerem 1009. Jest to organizacja, która integruje środowisko m.in. laboratoriów budowlanych i drogowych w Polsce, dzięki czemu firmy takie jak nasza mają możliwość współpracy merytorycznej i mogą dzielić się doświadczeniami.


 
vss obraz